Kat Yapı

Online Kataloğumuz
Sosyal ağlarda biz,

HİZMETLERİMİZ

ÇELİK ÇATI

Çelik çatılar yağmur, kar, fırtına ve en önemlisi deprem gibi durumlarda son derece yüksek mukavemet gösteren çelik iskelet üzerine monte etilen çatı sistemleridir. Bu sistemler üzerine projeye göre trapez çatı, sandviç panel, dikey panel, bakır kaplama veya naturel çatı görünümü uygulanabilmektedir. Çelik çatı sistemleri için uzun ömür, hızlı ve ekonomik çözümler için KATYAPI olarak hizmetinizdeyiz.
 
ÇELİK KONSTRÜKSİYON
 
Çelik yapı tasarımı estetik çelik taşıyıcı yapıların özellikleri ve yararları ve yaratıcılığa açıktır. Çeliğin şekil alma olanağı sınırsız olduğundan, taşıyıcı yapı pek çok türde yapılabilir, taşıyıcı yapıda çelik çok çeşitli şekillerde kullanılabilir. Yapısal çelik fabrikada çok değişik şekillerde işlenebildiğinden tasarımcılar için sınırsız yaratıcı olanaklar sağlar. Uluslararası ödül alan yapıların çoğunun çelik taşıyıcılı yapılar olması, rastlantı değildir.
 
NEDEN KATYAPI ?
 
Hızla gelişen ülkemizde, yapı ve Endüstri sektörüne duyulan ihtiyaç her geçen gün artmaktadır. Kaliteli malzeme ve kaliteli işçilik gibi parametreler göz önünde bulundurularak, optimum imalatlar ülkemizin vazgeçilmezleri olmalıdır.
 
İşte bu inançla yoluna devam eden firmamız, sizleri Çelik Konstrüksiyon yapı teknolojisinin nimetlerinden faydalanmaya davet etmektedir. KATYAPI olarak sizlere sunduğumuz imalatlarla güven vermek ve memnuniyetinizi kazanmak bizim için çok önemlidir. 
ALIN TERİ VE EMEKLE YOĞRULAN İMALATLARIMIZ, YAPILARINIZA DEĞER, EMNİYET, ESTETİK VE DEKORATİF ÖZELLİKLER KAZANDIRIR. HER KONUDA YARDIMCI OLMAK DİLEĞİYLE ...