Kat Yapı

Online Kataloğumuz
Sosyal ağlarda biz,

KURUMSAL

Katyapı Çelik Çatı&Çelik Konstrüksiyon Sistemleri, 1992 yılında kurulmuş olup, bu tarihten itibaren kendini sürekli yenileyerek gelişen sanayiye uyumlu bir şekilde gelişimini sürdürmektedir.

Katyapı, bünyesinde bulunan profesyonel teknik elemanları uygulama kadrosu ile kendini sürekli geliştirerek her geçen gün daha ileriye doğru yol almaktadır.

Bugün çok sayıda şantiyede çalışmalarını sürdüren firmamız endüstriyel alandaki kısmi ve anahtar teslimi projelerinizi en iyi şekilde inşa etmeye devam etmektedir. Ayrıca her türlü çelik yapı tasarımı, prejelendirme, projelere uygun imalat ve montajı, silolar, çatı ve cephe kaplamaları gibi çalışmalarda da hizmet vermektedir.

Katyapı, her türlü Çelik Çatı & Çelik Konstrüksiyon Sistemleri, Demir Doğrama, Ferforje Doğrama alanında projelendirme, projelere uygun imalat ve montaj vb. işleri profesyonel teknik elemanları ile anahtar teslimi olarak yapmakta ve teslim ettiği her işe montaj sonrası için de garanti vermekte, daha sonra oluşabilecek her türlü aksaklıkta işinin takipçisi olmaktdır. Katalogumuzda bahsettiğimiz işler 25 yıla sığrdırdığımız işlerin sadece bir bölümüdür. Katyapı sırtını yasladığı bu 25 yıllık tecrübe ile geleceğe çok daha emin adımlarla yürümektedir.

Katyapı'nın hedefi; ütlendiği işi kaliteden asla taviz vermeden en uygun fiyata yaparak, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmaktır.

Katyapı referanslarda da görüldüğü gibi her işe aynı hassasiyeti göstermekte, amatör bir ruhla, ancak profesyonelikten taviz vermeden ilk günkü gibi aşkla yoluna devam etmektedir.

Sürekli gelişmeyi, değişen endüstriye uyumu, çevreye ve insana saygıyı temel ilke haline getiren Katyapı, Çelik Çatı&Çelik Konstrüksiyon Sistemleri, Demir Doğrama, Ferforje Doğrama alanında bölgenin liderleri arasında yer almaktadır.

Katyapı, çağdaş teknoloji, profesyonel kadrosu, 25 yıllık tecrübesi ve 21.yy teknolojisiyle gelecekte de yeni nesillere hizmet vermeye devam edecektir.

Misyonumuz;
 
KATYAPI olarak misyonumuz; ihtiyaca uygun çözümler sunarak tecrübelerimizi sizlerle paylaşmak, kanunlara ve yönetmeliklere uygun davranbaşdenetçi eğitim ve danışmanlık kılmak, çevreye duyarlı güvenli çalışma ortamları oluşturmak, çevreyi ve doğayı korumak, tüm bu amaçlar çerçevesinde yaptığımız işin sorumluluğunu alarak hızlı ve doğru projeler üretmek ve gerçekleştirmektir. Ferforje, demir doğrama, çelik konstrüksiyon ve demir işçiliği alanlarında faaliyet gösteren firmamız, deneyimli kadrosu ve kaliteli üretimi ile sorunlarınıza uygun bütçelerle ideal ürünler üretmeyi, uygun projelendirmeyi misyon olarak benimsemiştir.
 
Vizyonumuz;
 
KATYAPI, sürdürülebilir kalkınmayı ve kaliteyi ilke edinen öncü bir kurum olarak, faaliyetlerinde insana ve çevreye duyarlı projelerle müşteri memnuniyetini sağlamayı ilke edinmiştir.
 
Değişen, gelişen şehir yaşamının gereksinimlerini karşılamak, çalışma ve yaşam alanlarını estetik gereksinimler doğrultusunda korunaklı hale getirmek için, müşteri isteklerini deneyimlerimizle birleştirip hayal edilen tasarımları gerçekleştirerek daha güzel bir çevre için hizmet vermekteyiz.
 
Temel İlkelerimiz;
 
Katyapı ailesi olarak, çağın gereksinimleri ve müşteri memnuniyeti eksenli olarak temel ilkelerimiz;
 
- Güvenirlik,
- Profesyonellik,
- İnsana Saygı,
- Çevreye ve Doğaya uygunluk,
- En uygun malzemelerle kusursuz imalat,
- Teslim ettiği her işi ömür boyu sahip çıkmak,
- Kanunlara, yönetmeliklere ve mevzuata bağlı kalmaktır.